Majiteľmi podniku na spracovanie kávy Tostini sú súrodenci brat a sestra. Max a jeho sestra Desirèe sú v Taliansku najmladší profesionálni pražiari kávy. Ich mená nesú aj ich najpredávanejšie dva produkty. Káva Tostini Desirèe a káva Tostini intenso Max.

Tostini káva sa spracováva zo surovín vynikajúcej kvality. Kvalita tejto kávy závisí od schopností a múdrostí ľudí v pražiarni, kde sa miešajú kávové zrná z rôznych krajín a kontinentov. Osobne na všetko dohliada majiteľ Max, čím vzniká produkt vždy vysokej kvality. Proces praženia kávy prebieha na strojoch špičkovej kvality, ale nastavenie teploty na praženie a konečného stupňa praženia a zafarbenia kávových zŕn zostávajú vždy na človeku, aby sme mali úplnú kontrolu nad kvalitou výsledného produktu. To vnáša do našej kávy remeselný nádych, čo nás odlišuje od iných spracovateľov kávy. Na konci praženia sa teplota kávových zŕn okamžite zníži chladeným vzduchom, čo umožňuje udržať požadovaný stupeň praženia. Takto upražená káva je umiestnená do dozrievajúceho sila, kde zostane asi 10 dní. Až po tomto procese je káva pripravená na balenie a distribúciu k všetkým fanúšikom dobrej kávy Tostini.

Stredomorská vášeň mladých súrodencov, dala život jedinečnému produktu, káve Tostini.Teraz si ju môžete zakúpiť v našom e-shope a ochutnať v našich prevádzkach na železničnej stanici.

Tostini Caffè al Sigep 2019

 

Caffè Tostini, Sigep 2018

 
 

CORSO BARISTA TOSTINI CAFFE' ANDREA MATARANGOLO

Host Milano 2015 Expo TostiniCaffè

LATTE ART con Andrea Matarangolo_Host Milano 2015_TostiniCaffè

Nový účet Registrácia

Máte už účet?
Log in instead alebo Reset password